Dla projektantów                     P R O M O C J A
D rzwi Euronord to trwałe, bezpieczne i bardzo estetyczne drzwi wejściowe do Państwa domu lub mieszkania. Wykonane z wytłaczanej blachy stalowej skrzydło drzwi jest wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych a przy tym zachowuje atrakcyjny wygląd przez długie lata.

W komplecie ze stalową futryną, wzmocnieniem ramiaka oraz antywyważeniowymi zawiasami Häfele wyposażonymi w bolce zapewnia również bezpieczeństwo Państwa domu. Nowoczesna konstrukcja drzwi Euronord gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z dokonanego wyboru.

W iele rozwiązań wykorzystanych przy produkcji jest niepowtarzalnych i dostępnych tylko w drzwiach Euronord. Wzmocnienie ramiaka, doskonała powłoka lakiernicza "Perfect Paint" i troska o najwyższą jakość produktu, to cechy które powodują, że są to prawdopodobnie najlepsze drzwi w swojej klasie.

Zapukaj do najlepszych drzwi - zapukaj do drzwi Euronord.

Kliknij poniższą ikonkę drukarki aby wydrukować ulotkę z wybranym modelem drzwi

Najedź myszką na miniaturkę zdjęcia
aby zobaczyć powiększenie
  1. Typ drzwi : wejściowe
  2. Rodzaje : rozwieralne, jednoskrzydłowe
  3. Konstrukcja : skrzydło drzwi wykonane z profilowanej blachy ocynkowanej, lakierowanej wielowarstwowo w kolorze brązowym i białym, lakierem poliestrowym w procesie napiekania, co gwarantuje wysoką trwałość powierzchni i estetyczny wygląd. Wypełnienie skrzydła pianką poliuretanową zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, akustyczną oraz stabilność skrzydła.
  4. Grubość skrzydła : 45 mm
  5. Ramiak z klejonego drewna sosnowego z dodatkowym wzmocnieniem o dł. 61 cm.
  6. Wzmocnienie ramiaka
  7. Ościeżnica : stalowa, lakierowana proszkowo, gr. 150 mm z progiem aluminiowym
  8. Okucia: dwa zamki 3-trzpieniowe LOB dostosowane do wkładek patentowych - górny zasuwkowy, dolny zasuwkowo - zapadkowy o rozstawie 72 mm


© Euronord Enterprise Ltd. Sp. z o.o. All rights resereved.   Site created by siter.pl