Dla projektantów                     P R O M O C J A
Kolekcja Euronord Prestige jest rozwiązaniem stworzonym, aby sprostać najważniejszym wymaganiom stawianym obecnie przed drzwiami zewnętrznymi. Wejście do Twojego domu może teraz urzekać wspaniałym wyglądem i być doskonałą wizytówką dobrego gustu właścicieli.

Piękno drewna i doskonałe właściwości włókna szklanego
Specjalnie opracowana powierzchnia skrzydła drzwi zapewnia maksimum trwałości i jednocześnie bardzo naturalny wygląd. Podczas eksploatacji drzwi nie rozsychają się, nie wypaczają, nie wgniatają i swój elegancki wygląd zachowują przez długie lata.
Słoje drewna o zróżnicowanej głębokości
Powierzchnia drzwi Euronord Prestige wyglądem przypomina najwyższej klasy drzwi drewniane. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki zróżnicowanej głębokości rzeźby słoi drewna stosując w produkcji najnowsze technologie obróbki włókna szklanego a następnie ich ręczne bejcowanie i wielowarstwowe lakierowanie.
Wyraźnie tłoczenie paneli
Przetłoczenia na powierzchni skrzydła tworzą wspaniałą grę cieni i świateł. Ich wzory projektujemy z najwyższą starannością, dbając aby współgrały z innymi elementami architektury.
Ręcznie wykonane antywłamaniowe przeszklenie
Oddajemy Ci drzwi ozdobione ręcznie wykonanym witrażem metodą Tiffany'ego. Tak jak dawniej, kawałki szkła łączone są cyną. Jednak poza eleganckim wyglądem dużą wagę przywiązujemy do wytrzymałości i bezpieczeństwa. Dlatego witraż łączony jest trwale z drugą szybą a następnie zespolony z szybą antywłamaniową P4 dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa.
Wzmocniona rama skrzydła
Mamy świadomość jak ważne jest solidne zamocowanie zamka w drzwiach. Dlatego rama jest dodatkowo wzmocniona po stronie zamka.
Hakowy zamek listwowy - atest klasy C
Wasze drzwi wyposażyliśmy w najwyższej klasy zamek listwowy z 5 punktowym ryglowaniem, abyście od dziś spali spokojni o swój dom.
Dębowa ościeżnica
Futryna wykonana z bardzo twardego, selekcjonowanego i klejonego drewna dębowego oznacza, że Wasze drzwi będą osadzone wyjątkowo bezpiecznie. Dodatkowo w miejscach ryglowych wzmocniliśmy ościeżnice stalową listwą zaczepową.
  1. Typ drzwi : wejściowe
  2. Rodzaje : rozwieralne, jednoskrzydłowe, opcjonalnie jedno lub dwa doświetla boczne
  3. Konstrukcja : skrzydło drzwi wykonane z włókna szklanego, ręcznie bejcowane wielowarstwowo lakierowane, co gwarantuje wysoką trwałość powierzchni i estetyczny wygląd. Wypełnienie skrzydła pianką poliuretanową zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, akustyczną oraz stabilność skrzydła.
  4. Grubość skrzydła : 45 mm
  5. Ramiak z klejonego drewna sosnowego z dodatkowym wzmocnieniem o dł. 61 cm.
  6. Wzmocnienie ramiaka
  7. Ościeżnica : z selekcjonowanego i klejonego drewna dębowego gr. 100 mm z progiem dębowym
  8. Okucia: najwyższej klasy zamek listwowy z 5 punktowym ryglowaniem dostosowany do wkładek patentowych
  9. Zawiasy : zawiasy umożliwiające regulacje w trzech poziomach, wyposażone w blokady antywyważeniowe


© Euronord Enterprise Ltd. Sp. z o.o. All rights resereved.   Site created by siter.pl